Tarptautinė magistrantūros ir išlyginamųjų studijų paroda 2020

Magistrantūros studijos užsienyje

Vas. 25 d. Vilniuje  |  Vas. 26 d. Kaune

Kviečiame į NEMOKAMĄ renginį, kuriame rasite visą informaciją apie tai, kokios Jūsų galimybės tęsti studijas ir tobulintis užsienyje. Gaukite atsakymus į savo klausimus, dalyvaukite seminaruose ir bendraukite su užsienio universitetų atstovais.


Magistrantūros studijų paroda

VILNIUS

2020-02-25 15:00
-
2020-02-25 19:00
Radisson Blu Hotel Lietuva, Konstitucijos prospektas 20
Pridėkite į savo kalendorių

Registruokitės į NEMOKAMĄ parodą ir gaukite bilietą.

Magistrantūros studijų paroda

KAUNAS

2020-02-26 15:00
-
2020-02-26 19:00
Park Inn by Radisson Kaunas Adresas: K. Donelaičio g. 27
Pridėkite į savo kalendorių

Registruokitės į NEMOKAMĄ parodą ir gaukite bilietą.


ŠIOS PARODOS

Pagrindinės temos

Magistrantūros studijos

Sužinokite viską, ką reikia žinoti apie magistrantūros studijas užsienyje: reikalingi pažymiai, studijų specifika ir privalumai, galimybės po studijų, finansai bei magistrantų užsienyje kasdienybė. 

Išlyginamosios studijos

Esate baigę kolegiją ar kitą aukštąją neuniversitetinę mokyklą, pradėjote bakalaurą Lietuvoje, bet norite pakeisti mokymosi aplinką? Rinkitės Top-up išlyginamąsias studijas ir gaukite bakalauro laipsnį.

MBA – kursai vadovams

Jau turite vadovavimo patirties? Norite neatsilikti nuo šiandienos aktualijų, užmegzti naujus tarptautinius ryšius su savo srities specialistais? Rinkitės MBA vadovų magistrantūrą.


Ką veikti parodoje?

Plėsti akiratį!

Magistro studijos leidžia sutelkti dėmesį į būsimą specialybę ir pasisemti konkrečių, profesijai reikalingų žinių. Apsilankyk mūsų parodoje ir sužinok savo galimybes tęsti studijas užsienyje bei įgyti tarptautinį magistro laipsnį. Net jei apsisprendei tęsti studijas savo mylimame universitete Lietuvoje arba po bakalauro nerti į darbus, vis tiek užsuk, praplėsk savo akiratį ir sužinok, kas naujo akademiniame pasaulyje ir darbo rinkoje.

 • Gaukite atsakymus į visus klausimus apie magistro studijas Didžiojoje Britanijoje.
 • Susitikite su universitetų atstovais ir aptarkite savo studijų galimybes.
 • Sužinokite daugiau apie MBA – vadovų mokymus.
 • Pasisemkite naujų minčių apie aukštąjį išsilavinimą ir karjerą paskaitose bei seminaruose.
 • Sužinokite, kaip upgrade‘inti savo kolegijos diplomą į universiteto diplomą.
 • Išsiaiškinkite viską apie galimybę baigti bakalauro studijas užsienyje, jei pradėjote jas Lietuvoje.

Tarptautinė magistrantūros ir išlyginamųjų studijų paroda 2020

PROGRAMA

15:30-15:50

Ką reikia žinoti apie magistrantūros studijas užsienyje?

Svarstai apie magistro studijas užsienyje? Mes pasidalinsime su tavimi savo patirtimi! Pranešimo metu išgirsi apie palankiausias šalis magistro studentams, galimybes derinti studijas ir darbą, studijų trukmę. Taip pat sužinosi, ką daryti, jei bakalaure baigei vienos srities studijas, o magistro studijų metu norėtum išbandyti kažką naujo.

16:10-16:30

Kaip atrodytų tavo gyvenimas, pasirinkus magistrantūros studijas užsienyje?

Pranešėja Vilniuje: Greta Kaikarytė

Būk vienu žingsniu priekyje: sužinok, kaip atrodys tavo magistro studijos užsienyje bei kaip tinkamai išnaudoti visas galimybes studijų metu. Pasidalinsime su tavimi praktiniais patarimais apie gyvenimą užsienyje, paskaitas, studentų sąjungas, praktikos ir darbo galimybes.

16:50-17:10

Magistrantūros studijų užsienyje finansavimas

Studijų finansavimas: kiek, kaip, kam, kur?

Visi atsakymai vienoje vietoje. Sužinok, kam skiriamas finansavimas, kokios sąlygos ir kaip susitvarkyti reikiamus dokumentus. Viskas iš tiesų paprasta, kai pasikliauji profesionalais!

17:30-17:50

Magistrantūros studentų sėkmės istorijos

Q&A sesija su Raimundu Ušacku (Vilniuje)

Besimokančių ir baigusių magistrantūros studentų pasakojimai ir patarimai apie studijas, karjerą, gyvenimo galimybes. Ateik ir iš pirmų lūpų sužinok apie studentams atsivėrusias galimybes.

Išvykai į užsienį, o kokie keliai grįžti namo? (Kaune)
Trumpai apie programas, susijusias su grįžimu pristatys Agila Barzdienė

 • Kaip veikia programa „Kurk Lietuvai“?
 • Kokia nauda dalyvaujant programoje?
 • Kokie programos atrankos kriterijai?
 • Sėkmės istorijos.

Kaip atrodytų tavo gyvenimas, pasirinkus magistrantūros studijas užsienyje? (Vilniuje)

Greta Kaikarytė

KALBA dėstytoja, vertėja
Magistrantūros studijos: Shakespeare Studies, The Shakespeare Institute - University of Birmingham
Bakalauro studijos: VU Anglų filologija

Magistrantūros studentų sėkmės istorijos - Q&A sesija (Vilniuje)

Raimundas Ušackas

Vyresnysis konsultantas, Sandorių konsultacinių paslaugų skyrius, EY.
Magistrantūros studijos: MSc Energy, Trade and Finance, Cass Business School
Bakalauro studijos: BA Economics and Politics, University of Exeter

Išvykai į užsienį, o kokie keliai grįžti namo? (Kaune)

Agila Barzdienė

„Kurk Lietuvai“ Vadovė
„Investuok Lietuvoje“

Parodojo dalyvaujančių universitetų sąrašas

DALYVIAI

daugiau informacijos

Apie parodoje nagrinėjamas temas

MAGISTRANTŪRA DIDŽIOJOJE BRITANIJOJE

Magistro studijos Didžiojoje Britanijoje atveria duris darbo galimybėms visame pasaulyje, leidžia išbandyti save naujose rolėse, realiose darbinėse situacijose arba rinktis jums tinkamiausią studijų trukmę ir būdą.

 • Naujieji vadovai, darbdaviai vis labiau atkreipia dėmesį ne tik į tai, kokios specialybės, bet ir į tai, kokios kokybės studijas baigė būsimas darbuotojas. Jei renkatės iš viso pasaulio universitetų, galite pasirinkti tuos, kurie užtikrina puikią mokymo kokybę, yra už ją gavę tarptautinius apdovanojimus.
 • Didelis dėmesys praktikai. Dalis specialybių Didžiojoje Britanijoje turi „placement“ studijų metus, kur vienerius metus praleisite iš tiesų dirbdami tarptautinėje įmonėje. Taip išbandysite save būtent darbe „pagal specialybę“, ko kartais nepavyksta padaryti net keletą metų po studijų. 
 • Studijų trukmė. Įprastai magistro studijos Didžiojoje Britanijoje trunka metus laiko, bet yra ir specifinių specialybių, kurių magistrantūra trunka net iki 20-ties mėnesių. Tai dar ne viskas: magistrantūros diplomą galima gauti ir studijuojant nuotoliniu būdu arba renkantis ištęstines studijas, tik tokiu atveju jos trunka iki trijų kartų ilgiau nei įprastai (trejus metus vietoje vienerių). 
 • Didžiojoje Britanijoje galima pasirinkti kitą magistrantūros specialybę nei bakalauro studijos, tad jei svarstote apie studijų krypties keitimą – verta pasidomėti šia galimybe plačiau.
 • Dauguma universitetų siūlo įvairias studijų finansavimo programas ir stipendijas.

IŠLYGINAMOSIOS/ TĘSTINĖS STUDIJOS

Jau greitai baigsite mokslus kolegijoje? O gal norite kitokių savo srities studijų, nei gaunate dabar, bet nesiseka su Erasmus?

Jei jau turite du metus bakalauro studijų savo įskaitoje, galite rinktis Top-Up metų trukmės studijas Didžiojoje Britanijoje ir gauti tarptautinį bakalauro diplomą. Ta pati sąlyga galioja ir tiems, kurie baigė studijas kolegijoje: savo neuniversitetinio bakalauro laipsnį galite per metus upgrade‘inti į universitetinį.

Susidomėjote, kaip viskas veikia? Kokie reikalavimai, kainos, galimos studijų programos? Parodoje Didžiosios Britanijos universitetų atstovai atsakys į visus tau kilsiančius klausimus.

MBA – VADOVŲ MOKYMAI

Kursai, skirti vadovams, kurie nori, kad jų žinios eitų koja kojon su rinka. Nors gaunamas laipsnis atitinka tradicinį magistranto laipsnį, bet šios programos studentai – ne tik baigę bakalauro studijas, o žmonės, kurie jau turi keleto metų darbinę patirtį.

Deja, vadovo pozicijoje neretai užsisukame savo srityje, tam tikrame žmonių rate, ir įgyti naujų žinių, patirti naujų iššūkių ar rasti naujų pažinčių sunku. Darbai veja darbus, ir sisteminti, tirti naują informaciją ar ją išbandyti tiesiog nelieka laiko. MBA kursuose visa tai gausite.

Visų pirma, dėstytojai pateiks jums naują medžiagą, užduos aktualias jūsų atstovaujamai sričiai užduotis, vels jus į diskusijas, kurios padės praplėsti akiratį.

Studijų metu susipažinsite su naujais žmonėmis, kurie jau yra savo sričių specialistai, kurie jau yra išbandę vieną ar kitą idėją ir turi sukaupę tikras patirtis. Taip pat, tai žmonės, su kuriais galite rasti bendrų sąlyčio taškų, bendradarbiauti.

MBA laipsnis ypatingai vertinamas darbdavių tarptautinėje rinkoje.

Žinoma, šie kursai tikrai ne kiekvienam: jie ir daugiau kainuoja, ir išsiskiria savo intensyvumu. Parodoje ne tik daugiau sužinosite apie šiuos kursus ir gausite atsakymus į savo klausimus, čia taip pat gausite realių įžvalgų, ar šie kursai jums.

Praėjusių parodų akimirkos

.